Polskie Radio PiK
z 3 lipca 2022 roku

0:00 Nuty i minuty
6:00 Agroporanek
Autor: Andrzej Krystek

Co słychać na wsi i w rolnictwie, także przemyśle spożywczym, w kuchni tradycyjnej i nowoczesnej? O tych i innych sprawach, sukcesach ale i niepowodzeniach, problemach rolników i mieszkańców kujawsko-pomorskiej wsi, tendencjach społecznych i produkcyjnych można posłuchać w każdy niedzielny poranek w audycji.

7:00 Pierwszy dzień tygodnia
Ewa Dąbrowska
Autor: Ewa Dąbrowska

"Nawrócona" - Ilona Adamska jest wydawcą 6 portali, Imperium Kobiet, Law Business Quality, założycielką Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, organizatorką eventów, akcji społecznych, charytatywnych, autorką książek, właścicielką agencji Public Relations. Odniosła sukces w świecie modelingu i biznesu. Kilka lat temu przeżyła głębokie nawrócenie. Powtórka audycji tego samego dnia o godz. 23.00

8:00 wiadomości + serwis sportowy
8:06 Piosenki na życzenie
10:00 wiadomości + serwis sportowy
10:06 Śniadanie z muzami
Ewa Dąbska
Autor: Ewa Dąbska

W "Śniadaniu z Muzami": - premiera spektaklu "Morderstwo dla dwojga" w Teatrze Muzycznym w Toruniu - podsumowanie 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu - zaprosimy na letnie propozycje Bydgoskiego Festiwalu Filmowego Przeźrocza - dyrektorzy Maciej Figas i Wojciech Faruga podsumują sezon w Operze Nova i Teatrze Polskim w Bydgoszczy - będzie relacja z otwarcia wystawy "Zjawiska teatralne w przestrzeni teatralnej i nieteatralnej" w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy - powiemy również o rozpoczętym w sobotę Artus Festiwalu, który odbywa się pod hasłem "Alternatywa na Lato"

12:00 Gramy z Wami
14:00 Rodzinny PiKnik
16:30 W Cichej Dolinie

Wielopokoleniowa rodzina Malinowskich, mieszkająca w Cichej Dolinie - małej miejscowości niedaleko Bydgoszczy - to bohaterowie pierwszej radionoweli nagrywanej w Polskim Radiu PiK. Autorem słuchowiska „W Cichej Dolinie” jest Jarosław Jakubowski. Realizuje: Marek Rzepa.

17:00 Muzyka i sport
20:00 Ziarna losu
Ewa Dąbska
Autor: Ewa Dąbska

Audycja oparta na reportażu dokumentalnym, przedstawiająca ważne wydarzenia historyczne, ukazane przez pryzmat losów jednostek i społeczności. Najczęściej dotyczące historii regionu i jego mieszkańców.

21:00 Pomysł Innowacja Kariera
Tomasz Kaźmierski
Autor: Tomasz Kaźmierski

W audycji o Międzynarodowych Targach Innowacji E-innovate na Politechnice Bydgoskiej. Powiemy o innowacjach w rolnictwie, elektronice i szkolnictwie. Zajmiemy się też cyberbezpieczeństwem, gdyż, jak informują eksperci, lawinowo rosną próby szukania luk w zabezpieczeniach.

23:00 Pierwszy dzień tygodnia - powtórka
Ewa Dąbrowska
Autor: Ewa Dąbrowska

"Nawrócona" - Ilona Adamska jest wydawcą 6 portali, Imperium Kobiet, Law Business Quality, założycielką Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, organizatorką eventów, akcji społecznych, charytatywnych, autorką książek, właścicielką agencji Public Relations. Odniosła sukces w świecie modelingu i biznesu. Kilka lat temu przeżyła głębokie nawrócenie. Powtórka porannej audycji.

0:00 Nuty i minuty