Polskie Radio PiK
z 18 września 2021 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
Krzysztof Wilczyński
Autor: Krzysztof Wilczyński

To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.

2:00 Nuty i minuty
Dariusz Tomaszewski
Autor: Dariusz Tomaszewski

od wtorku do soboty: 5:40 kolejny odcinek powieści.

6:00 Raz na ludowo
Autor: Andrzej Krystek

Kujawy i Pomorze to region wyjątkowo bogaty etnograficznie. Andrzej Krystek prezentuje sztukę twórców ludowych, zespołów folklorystycznych. Są też relacje z imprez, festiwali, przeglądów folkowych i jarmarków sztuki ludowej.

7:00 Sztuka życia
Agnieszka Marszał
Autor: Agnieszka Marszał

W audycji emocje na talerzu. Będziemy rozmawiać o tym, jaki jest związek pomiędzy tym, co czujemy a tym, co jemy. Bo jedzenie wpływa na nasze samopoczucie, ale i odwrotnie: nasze uczucia wpływają na nasz sposób odżywiania. Warto zadbać o zdrową relację z jedzeniem, by żyć zdrowo i szczęśliwie. Powtórka audycji.

8:00 Wsłuchaj się w region
Tomasz Kaźmierski
Autor: Tomasz Kaźmierski

W programie wyprawy w najciekawsze miejsca Pomorza i Kujaw ( te znane i nieznane) oraz propozycje spędzenia wolnego czasu aktywnie i kulturalnie.

12:00 Raz na zielono
13:00 Radio dzieciom
Magda Jasińska
Autor: Magda Jasińska

Dzieci od 4 do 10 lat znajdą w programie zagadki dla siebie, dorośli będą walczyć o możliwość udziału w audycji swoich dzieci, z przedszkolakami i uczniami szkół dyskutujemy o nurtujących ich sprawach. A także: rekomendacje filmów, spektakli, przedstawień i koncertów adresowanych do dzieci, lista przebojów dziecięcych.

14:00 Rodzinny PiKnik
17:00 Muzyka i sport
Maciej Wilkowski
Autor: Maciej Wilkowski

W audycji m.in.: bieżące wyniki z meczów z udziałem drużyn z naszego regionu, o budowaniu składu przez żużlową Abramczyk Polonię Bydgoszcz, Będzie o nagrodach dla naszych paraolimpijczyków oraz relacja z PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego.

20:00 Lista Przebojów
22:00 Radio Beat
0:00 Nuty i minuty
01:19
Jain - Come