Polskie Radio PiK
z 15 lipca 2021 roku

0:00 Nuty i minuty

od wtorku do soboty: 5:40 kolejny odcinek powieści.

6:00 Zawsze Dzień Dobry
Daria Kosmala
Autor: Daria Kosmala

W programie: najświeższe informacje z Kujaw i Pomorza, co pół godziny najważniejsze doniesienia z regionu, kraju i świata; o 7:40 "Ekspresem przez historię", serwisy sportowe (7:05, 8:05), przegląd prasy, serwisy drogowe (6:45, 7:15, 7:45), tematy, które warto wyjaśnić, opinie mieszkańców, rekomendacje, propozycje kulturalne, ciekawostki, bilety na filmy, koncerty czy spektakle teatralne i dużo muzyki na dobry początek dnia.

9:00 PiKtogramy
Piotr Majewski
Autor: Piotr Majewski

Magazyn PiKtogramy - codzienny poradnik językowy,kalendarium, historia, ludzie, zabytki i kuchnia regionu, zjawiska społeczne w codziennych komentarzach socjologa, filozofa, etyka, psychologa, coach'a, o 11:40 kolejny odcinek powieści.

12:00 Magazyn Informacyjny

Najważniejsze doniesienia z kraju i regionu.

12:10 Pytać każdy może
13:00 Od ucha do ucha
15:00 Magazyn Informacyjny

Najważniejsze doniesienia z kraju i regionu.

15:07 Popołudnie z nami
16:30 Nasz mały świat
Żaneta Walentyn
Autor: Żaneta Walentyn

Mieszkańcy bloków przy ulicy Gackowskiego w Bydgoszczy, wybudowanych przez BTBS, zastanawiają się, jak długo jeszcze będą spłacać kredyt, zaciągnięty na budowę ich bloków. Spłacają, jak twierdzą, już ponad 20 lat, a spłacą go za kolejnych 20 lat. Jak to możliwe? - pytają, zwłaszcza, że ostatnio otrzymali informację, iż bank nie zarejestrował spłat kredytu. Tę sytuację będziemy wyjaśniać.

17:00 W dobrym tonie
Ewa Dąbrowska
Autor: Ewa Dąbrowska

Ambitna i oryginalna muzyka , która nie mieszcząc się w modnych trendach , wprowadzi słuchacza w inny, zapomniany, lepszy świat... Bieżące informacje muzyczne, wydarzenia kulturalne, recenzje i premiery.

18:00 Regionalny Punkt Widzenia
Wojciech Sobociński
Autor: Wojciech Sobociński

Magazyn poświęcony gospodarce, regionalnych inicjatywach pozarządowych, kulturze, nowych trendach i zjawiskach, rozmowy z ekspertami.

19:00 Sztuka życia
20:00 Muzyka i sport
Ireneusz Sanger
Autorzy: Ireneusz Sanger, Maciej Wilkowski

Dwa razy się nie udało więc może ... do trzech razy sztuka ? Abramczyk Polonia Bydgoszcz ma w czwartek nadrobić ligowe zaległości. Na 20:00 zaplanowano przekaładany dwukrotnie mecz z Aforti Startem Gniezno. To jedyna drużyna, z którą (do tej pory) bydgoszczanie wygrali (46:44) na wyjeździe. Ewentualne zwycięstwo sprawi, że Poloniści zrównają się punktami z zajmującym aktualnie czwarte miejsce Zdunek Wybrzeżem Gdańsk Początek naszej relacji z meczu w Bydgoszczy o 20:00.

23:00 Top Jazz