Sobota, 17 listopada 2018 r.   Imieniny: Salomei, Grzegorza, Elżbiety
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica

16 listopada 2018

W audycji Tomasza Kaźmierskiego m.in. o tym, czym jest "rodzicielstwo bliskości". Wracamy do zagadnień pierwszej pomocy w domu i ogólnopolskiej akcji "Szczepimy, bo myślimy". Nie zabrakło też kolejnego odcinka cyklu "Tacy sami".

11 listopada 2018

W niedzielnej tym razem audycji Tomasza Kaźmierskiego nie zabrakło tematyki związanej z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Sprawdziliśmy jak świętowały dzieci w przedszkolach w Bydgoszczy i Toruniu, mówiliśmy też o pierwszej pomocy i zdrowej diecie. Nie zabrakło też kolejnego odcinka cyklu "Tacy sami".
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 11.11.2018

4 listopada 2018

Wyjątkowo w niedzielnej audycji Bogumiły Wresiło o kolejnej akcji bydgoskiego Oddziału Fundacji Mam Marzenie, w ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Początek listopada, to czas, kiedy wspominamy bliskich, których już z nami nie ma... Jak o odchodzeniu rozmawiać z dziećmi? Radzi psycholożka dziecięca. Zaglądamy też do kuchni, gdzie w listopadzie króluje dynia. Jakie właściwości ma dynia i czy warto włączyć dynię do diety dzieci i młodzieży? Pytamy dietetyczkę. Nie zabrakło cyklu poświęconego problemom osób niepełnosprawnych "Tacy sami".
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 04.11.2018
12